• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

kredi kartsız elden taksitle ehliyet paşa sürücü kursu kocamustafapaşa ehliyet fatih sürücü kursları fiyatları cerrahpaşa sürücü kursu yedikule sürücü kursu samatya sürücü kursu aksaray sürücü kursu fındıkzade sürücü kursu çapa sürücü kursu şehremini sürücü kursu

mart 2020 ehliyet kayıtları devam ediyor kredi kartsız elden taksitle ehliyet fırsatı

ŞUBAT DÖNEMİ KAYITLARIMIZ DOLMUŞTUR, MART DÖNEMİ KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR..

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam162
Toplam Ziyaret261813
Özel Direksiyon Dersi | Bay-Bayan Hocalarla | Biz de 1 ders 60 Dakika

istanbul avrupa yakası özel direksiyon dersi bayan hoca

RANDEVU: Direksiyon dersleri sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden kursumuzu arayarak randevu alınarak program dahilinde yapılır.

DERS SAATLERİ: Her gün sabah 09:00 ile akşam 18:00 saatleri arası direksiyon eğitimi verilmektedir. Bu saatler içerisinde size uygun zamanı seçebilirsiniz.

DERS SÜRESİ: Biz de Özel Direksiyon Eğitimleri (mola süreleri hariç) tam, net 60 dk. yapılmaktadır.

DERS ÜCRETİ:
1 ders (60 dk) ders ücreti 80 TL.'dir. 10 ders paket program ücreti 750 TL.'dir.
Günde en az 2 en çok 3 ders alabilirsiniz. Bu ücrete öğretmenin ders saat ücreti , yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek ceza veya hasarlar dahildir.


EĞİTİM GÜZERGAHI: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah İstanbul trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdir. Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergahlarda da eğitim verilebilir. Örneğin; Eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz. 

EĞİTİM ARACI: Eğitim araçlarımız Manuel Hyundai İ20 (dizel) dir. 

NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR
: Öğrenmek kişiden kişiye farklılık gösterebilir ancak ortalama olarak 10 saat direksiyon dersi almanız önerilir. Bundan sonra süreç sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek.

EĞİTMENLER: Direksiyon eğitimi veren öğretmenlerimiz bu konuda şehir içinde özel direksiyon dersi verme konusunda tecrübeye sahiptirler.Ve hepsinin Milli Eğitim Direksiyon Usta Öğreticilik belgeleri vardır. Tercihe göre BAY-BAYAN Usta Öğreticimiz mevcuttur.
 

PİYASADA KORSAN OLARAK DERS VERENLERE DİKKAT!
Özel direksiyon dersi ciddi kurumların işidir. Muhatabınız mutlaka bir kurum olsun. Kendinizin ve sevdiklerinizin hayatını riske atmak istemiyorsanız, özel direksiyon dersini M.E.B. tarafından denetlenen sürücü kurslarından almanızı önemle rica ederiz. Eğitim ciddiye alınması gereken bir olgudur, bu açıdan çok önemlidir, sonuçta söz konusu can güvenliğinizdir ve asla telafisi yoktur öncelikle bu bilinçte olmalıyız..


DETAYLI BİLGİ İÇİN FORMU DOLDURARAK BİZE İLETEBİLİRSİNİZ..

Özel Ders Talep Formu