• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

kredi kartsız elden taksitle ehliyet paşa sürücü kursu kocamustafapaşa ehliyet fatih sürücü kursları fiyatları cerrahpaşa sürücü kursu yedikule sürücü kursu samatya sürücü kursu aksaray sürücü kursu fındıkzade sürücü kursu çapa sürücü kursu şehremini sürücü kursu


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret243216
En Yakın Ehliyet Sınavı Kocamustafapaşa Sürücü Kursu


Evinize yakın olan kursu değil, Düzgün, Kaliteli, Eksiksiz eğitim veren kursu tercih edin. Direksiyon sınavında her başarısız olunan sınavın kursiyere toplam maliyeti 290 TL'dir.

B Sınıfı Ehliyet Kursu

Kayıt olmak için: 10 ARALIK 2019 son gündür.
Kurs ücreti: 1.750 TL 'dir.
Ödeme Şekli: Kurs ücretini Kredi kartsız Elden 5 Taksitle (350 x 5) yahut Kredi Kartlarına vade farksız 6-9-12 Taksitle ödeyebilirsiniz.

B sınıfı ehliyete kayıt olmak için 18 yaşını doldurmak gerekir. 2019 yılı için en az 2001 doğumlu olmak ve ay ve gün olarak da yaşı doldurmuş olmak gerekmektedir.

Kayıt İçin Gerekli Evraklar
4 Adet Biyometrik fotoğraf
Diploma fotokopisi veya öğrenci belgesi
Sabıka Kaydı (E devletten alınabilir)
Sağlık raporu (Aile Hekimliğinden alınabilir kaşe imza ve fotoğraflı)

Yabancılar İçin Gerekli Evraklar
4 adet Biyometrik fotoğraf
Pasaportun noter tasdikli tercümesi
Türkiye’de altı aydan fazla kalacağını gösteren ikametgâh izni veya öğrenim vizesi
Öğrenim belgesinin noter tasdikli Türkçe tercümesi
Sabıka Kaydı (E devletten alınabilir)
Sağlık raporu (Aile Hekimliğinden alınabilir kaşe imza ve fotoğraflı)

TEORİK DERSLER HANGİ GÜNLER YAPILIYOR?
Teorik Eğitimlerimiz hafta içi pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri 18:00 - 20:30 arasında, hafta sonu cumartesi, pazar 12:00 - 18:30 arası yapılmaktadır.

DİREKSİYON DERSLERİ NASIL VE HANGİ GÜNLER VERİLİYOR?
Direksiyon eğitimlerimiz hafta içi ve hafta sonu yapılmaktadır. Kursiyer gelmek istediği günü ve saati seçerek randevu alır her gelişinde 1 dersi 50 dk . dan 2 ders direksiyon eğitimi alır. Eğitimlerin ilk iki dersi simülatörde yapılır diğer 14 ders akan trafikte sınav güzergahında yapılmaktadır.

YAPACAĞIM TOPLAM MASRAF NEDİR?

B SINIFI EHLİYET İÇİN
80 TL Teorik Sınav Harcı (Ziraat Bankası Bankamatiklerinden yatırılacaktır.)
110 TL Direksiyon Sınav Harcı (Kursa ödenir kurs toplu olarak Milli Eğitim hesabına yatırır)
613,30 TL B Sınıfı Ehliyet Vergisi (Sertifika hakedince Ziraat Bankası Bankamatiklerinden yatırılır.)
166 TL Değerli Kağıt Bedeli (Sertifika hakedince Ziraat Bankası Bankamatiklerinden yatırılır.)
30 TL Belge Harç Bedeli (Sertifika hakedince Ziraat Bankası Bankamatiklerinden yatırılır.)

CEPTEN ÇIKACAK ÜCRET HERŞEY DAHİL: 1750+80+110+613,30+166+30 : Toplam 2.749,30 TL

CEBİMDEN BUNLARIN DIŞINDA ÜCRET ÇIKAR MI?
Kurs ücretinin içinde teorik dersler ve direksiyon dersleri bulunmaktadır. Sürücü kitabı hediyemizdir. Eğer sınavları birer seferde geçerseniz herhangi ekstra bir ücret ödemezsiniz. Teorik sınavdan kalındığı taktirde yeniden 80 TL yatırarak sınava girebilirsiniz. Direksiyon sınavından kalındığı taktirde yeniden 110 TL harç ve ücret karşılığında en az iki ders direksiyon dersi (180 TL) almak zorunludur.

YAZILI SINAVI NEREDE VE NASIL YAPILIYOR?
Teorik sınav yalnızca elektronik ortamda yapılmaktadır. Şuan için e-sınav merkezi Avcılar, Bakırköy, Beşiktaş, Eyüpsultan, Güngören, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Sancaktepe Şişli, Tuzla ve Üsküdar'da bulunmaktadır. Sınav 45 dakikadır ve 50 soru bulunmaktadır. Bu soruların 35 tanesini doğru yapmak yeterlidir, yanlışlar doğruları götürmemektedir.

DİREKSİYON SINAVI NEREDE VE NASIL YAPILIYOR?
Adaylar, Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlediği gün ve saatte (randevulu) Sınav Alanına (Bayrampaşa Carrefour) gelerek belirlenen güzergahta 30 dakika boyunca araç kullanacaklar. Çıkış ve iniş eğimli yol, kontrollu ve kontrolsüz kavşaklar, dönel kavşaklar, paralel park, geri gitme ve yokuş kalkışından oluşan güzergahı hatasız tamamlayanlar sınavdan başarılı olmuş sayılırlar.


KAÇ SINAV HAKKIM VAR?
Teorik sınavdan 4 sınav hakkı bulunmaktadır. Direksiyon sınavında da 4 hakkınız vardır ancak direksiyon sınavında 4 sınav hakkında da başarısız olanlara ikinci bir 4 hak verilebilmektedir yeniden ücreti karşılığında ders almak kaydı ile 45 gün içinde başvuranlar bu hakkı elde edebilir. Bu hakkı kullananlar yazılı sınava girmeden 4 hak daha direksiyon sınavına girebilir.

EHLİYETİM TAM OLARAK NE ZAMAN ELİMDE OLUR?
Direksiyon sınavından sonra başarılı olanlara kursumuz tarafından hemen ertesi gün sertifikalar hazırlanır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilir sertifikaların imzalanması bir hafta kadar sürebilir sertifikalar imzadan gelir gelmez hazırlanarak kursiyere teslim edilir. Kursiyerlerde Alo 199'u arayarak veya https://randevu.nvi.gov.tr/#/nvi/randevu-al adresinden ilçe Nüfus müdürlüklerinden randevu alarak başvurularını yapabilir. Başvurudan bir hafta sonra ehliyetinizi almış olursunuz.

SERTİFİKAMI EHLİYETE ÇEVİRMEDEN ARAÇ KULLANABİLİR MİYİM?
Kesinlikle kullanılamaz. Sertifika ehliyet yerine geçmemektedir. Ehliyetsiz araç kullanmaktan ceza almanıza neden olur.

SERTİFİKAMI EHLİYETE ÇEVİRMENİN SÜRESİ VAR MI?
Direksiyon sınavından geçtiğiniz günden itibaren sertifikanızın süresi iki yıldır. İki yıl içinde ehliyete dönüştürülmeyen sertifikalar iptal edilir. Kişi yeniden sürücü kursuna yazılması gereklidir.