• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pasasurucukursu
  • https://plus.google.com/+Pa%C5%9FaS%C3%BCr%C3%BCc%C3%BCKursu%C4%B0stanbul
  • https://twitter.com/pasasurucukursu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret95082
Sizce Hangisi?
Sürücü Kursu Seçerken Öncelikli Beklentiniz Hangisidir?

sürücü kursu seçerken dikkat edilmesi gerekenlerNeden Paşa Sürücü Kursu?
YENİ YÖNETMELİK GEREĞİ; (B SINIFI İÇİN) EN AZ 2 DERS SİMÜLATÖR EĞİTİMİ VE 14 DERS AKAN TRAFİKTE DİREKSİYON EĞİTİMİ, (TOPLAM 16 DERS) ALMANIZ DEVLETİMİZİN GÜVENCESİYLE HAKKINIZDIR. DERSLERİN SÜRESİ 50 DAKİKADAN AZ OLMAMALIDIR. ÖRNEĞİN DERSLER 30 DAKİKA OLURSA 16 DERSTE TOPLAM BEŞ BUÇUK SAAT EKSİK EĞİTİM ALMIŞ OLURSUNUZ. HAKKINIZ OLAN EĞİTİMİ ISRARLA İSTEYİN.Tüm sürücü kurslarında kurs ücretleri standart olduğundan dolayı, bundan böyle Bilinçli Kursiyerler tercihlerini fiyat üzerinden değil; sürücü kurslarının verdiği eğitimin içeriği ve kalitesinden yana kullanacaklardır.

 Kursumuzda eğitim aracı olarak Hyundai i20 (dizel) araçlar kullanılmaktadır. Dizel araçlar yapısı itibarıyla ciddi kullanım kolaylığı sağlamaktadır.


Araçlarımızın tümü aynı marka, aynı model hatta aynı renktedir. Eğitimde farklı araç, sınavda farklı araç gibi sürprizleri biz de yaşamazsınız.


Kursumuzda akan trafik direksiyon eğitimleri başlamadan önce en az 2 ders x 50 Dakika simülatör eğitimi verilmektedir.


Kursumuzda direksiyon eğitimleri önce 2 ders simülatör ile sonra 14 ders akan trafikte, toplam 16 ders ve her derste 50 dakika verilmektedir.


Fatih'te ilk defa kursumuzda direksiyon eğitimleri (bir araçta 3-4 kişi olarak değil) BİREBİR Özel Ders şeklinde verilmektedir.


Kursumuzda direksiyon eğitimleri tercih edilmesi durumunda bayan direksiyon usta öğreticimiz tarafından verilmektedir.


Direksiyon eğitim alanımız Bayrampaşa Carrefour'dadır. Direksiyon çalışmalarında randevu sistemiyle ders saatinizde kurstan alıyor, ders bitiminde kursumuza geri getiriyoruz.

 Seçeceğiniz kursun bir internet sitesi var mı? eğer varsa almanız gereken eğitimlerle ilgili bilgiler mevcut mu?


25 YILDIR PAŞA SÜRÜCÜ KURSU KURUMSAL KİMLİĞİMİZ İLE HİZMET VERİYOR, KALİTEDEN ASLA ÖDÜN VERMİYORUZ. SİZLERİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ. SÜRÜCÜ ADAYINI SADECE ÜCRET ALMAK İÇİN KAYIT YAPMIYOR, TÜM TAAHÜTLERİMİZİ SÖZLEŞME HALİNE GETİRİYOR, BAŞLANGIÇTAN SONUNA KADAR TÜM SÖZLERİMİZİ HARFİYEN YERİNE GETİRİYORUZ.