• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pasasurucukursu
  • https://plus.google.com/+Pa%C5%9FaS%C3%BCr%C3%BCc%C3%BCKursu%C4%B0stanbul
  • https://twitter.com/pasasurucukursu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret88552
sürücü kursu seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

sürücü kursu fiyatları ehliyet kurs ücretlerien yakın ehliyet sınavı ne zaman

Neden Paşa Sürücü Kursu?

Yeni Sayfa 1

sürücü kursu seçerken dikkat edilmesi gerekenler

 

 

 

 

 

 

 

SORGULAYIN! Tüm sürücü kurslarında kurs ücretleri standart olduğundan dolayı, bundan böyle Bilinçli Kursiyerler tercihlerini fiyat üzerinden değil; sürücü kurslarının verdiği eğitimin içeriği ve kalitesinden yana kullanacaklardır.Yeni sistemde teorik sınav artık çok kolay olmasına rağmen direksiyon sınavları çok zorlaştı, bir kursiyerin sınavı tam 35 dakika sürmektedir. Yani Direksiyon Eğitimleri çok ciddi önem kazanmıştır.
 

Sürücü Kursu Seçerken sormanız gereken bazı sorular!

1- Eğitim araçları hangi marka?
Kursumuzda eğitim aracı olarak Hyundai i20 (dizel) araçlar kullanılmaktadır. Dizel araçlar yapısı itibarıyla ciddi kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

2- Eğitim araçlarının hepsi aynı marka/model mi?
Araçlarımızın tümü aynı marka, aynı model hatta aynı renktedir. Eğitimde farklı araç, sınavda farklı araç gibi sürprizleri biz de yaşamazsınız.

3- Simülatör Eğitimi veriliyor mu?
Kursumuzda akan trafik direksiyon eğitimleri başlamadan önce en az 2 ders x 50 Dakika simülatör eğitimi verilmektedir.

4- Akan Trafikte Direksiyon Eğitimi toplam kaç ders?
Yönetmelik gereği kursumuzda akan trafik direksiyon eğitimleri toplam 14 ders verilmektedir.

5- Direksiyon dersleri kaç dakika?
Direksiyon Eğitimleri her ders 50 Dakika olarak verilmektedir.

6- Direksiyon Eğitimi sırasında araçta kaç kişi oluyor?
Kursumuzda direksiyon eğitimleri (bir araçta 3-4 kişi olarak değil) BİREBİR Özel Ders şeklinde verilmektedir.

7- Direksiyon Derslerinde servis var mı?
Direksiyon eğitim alanımız Bayrampaşa Carrefour'dadır. Direksiyon çalışmalarında randevu sistemiyle ders saatinizde kurstan alıyor, ders bitiminde kursumuza geri getiriyoruz.

8- Bayan Direksiyon Hocası var mı?
Kursumuzda direksiyon eğitimleri tercih edilmesi durumunda bayan direksiyon usta öğreticimiz tarafından verilmektedir.

9- Kurs ücretleri ve İlave yapılan masraflar neler?
1 Ocak 2016 tarihinden itibaren kurs ücretlerinde "Taban Fiyat" uygulaması başlamıştır. Türkiye genelinde her ilde valiliklerce belirlenen taban fiyat uygulanmaktadır. Taban fiyattan daha düşük fiyata kayıt yapan kurslar hakkında ağır yaptırımlar uygulanmaktadır. Kurs Ücretleri taban fiyatın altındaysa o kursa şüphe ile yaklaşınız ve hatta uzaklaşınız..

Kurs ücretinin dışında 60 TL. yazılı sınav harcı, 70 TL. Direksiyon sınav harcı bulunmakta ve bu harçlar Milli Eğitim Bakanlığı hesabına yatırılmaktadır. Bu harçların dışında ilave ücret kesinlikle alınmamaktadır.

Kurs ücretinin içinde teorik dersler ve 2 ders Simülatör Eğitimi (Her Ders 50 Dakika) ve 14 ders Akan Trafikte Direksiyon Eğitimi (Her Ders 50 Dakika) bulunmaktadır. Sürücü eğitim kitabı hediyemizdir. Eğer sınavları bir seferde geçerseniz kursa ekstra herhangi bir ücret ödemezsiniz. Yazılı sınavdan kaldığınız takdirde Sadece 60 TL (Bankaya) Direksiyon sınavından kaldığınız takdirde yeniden 80 TL. harç + 2 ders zorunlu Direksiyon eğitimi ücreti 160 TL. ödenmektedir.

10- Tüm bunların yer aldığı bir resmi internet sitesi var mı?
www.pasasurucukursu.com

UNUTMAYIN: YENİ YÖNETMELİK GEREĞİ; (B SINIFI İÇİN) EN AZ 2 DERS SİMÜLATÖR EĞİTİMİ VE 14 DERS AKAN TRAFİKTE DİREKSİYON EĞİTİMİ, (TOPLAM 16 DERS) ALMANIZ DEVLETİMİZİN GÜVENCESİYLE HAKKINIZDIR. DERSLERİN SÜRESİ 50 DAKİKADAN AZ OLMAMALIDIR. ÖRNEĞİN DERSLER 30 DAKİKA OLURSA 16 DERSTE TOPLAM BEŞ BUÇUK SAAT EKSİK EĞİTİM ALMIŞ OLURSUNUZ. HAKKINIZ OLAN EĞİTİMİ ISRARLA İSTEYİN.


26 YILDIR PAŞA SÜRÜCÜ KURSU KURUMSAL KİMLİĞİMİZ İLE HİZMET VERİYOR, KALİTEDEN ASLA ÖDÜN VERMİYORUZ. SİZLERİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ. SÜRÜCÜ ADAYINI SADECE ÜCRET ALMAK İÇİN KAYIT YAPMIYOR, TÜM TAAHÜTLERİMİZİ SÖZLEŞME HALİNE GETİRİYOR, BAŞLANGIÇTAN SONUNA KADAR TÜM SÖZLERİMİZİ HARFİYEN YERİNE GETİRİYORUZ.